foto článku MÁTE HRANU? A MOHLA BYCH JI VIDĚT?

MÁTE HRANU? A MOHLA BYCH JI VIDĚT?

Druhý zářijový víkend bude patřit zejména milovníkům HRAN - aspoň v Kempu Ranč na Bystřičce zcela určitě! Čeká nás totiž nezávislý SRAZ HRAN s doprovodným programem.

Každého asi jako první napadne, co vlastně může od takového srazu čekat??? Vlastně už to všichni trochu známe. Jakmile se někde poblíž objeví „stejné“ auto jako máme my, hned jsme zvědaví. Někteří více na technickou stránku vozu, někteří na posádku, že jako „jací jsou tihle lidi, co mají taky hranu,“ no a někteří (častěji asi holky) na to, jak to vypadá uvnitř. Kdo tam má bordel, kdo víc uklizeno nebo třeba kdo má hezčí záclonky že :D Ne každý je ale tak ostřílený, aby se někde na parkovišti cpal do cizího auta s tím, že by jako rád nakouknul, jak to u nich vypadá. No a přesně k tomuto účelu (a nejenom k němu) je dobrý takový SRAZ HRANÁČŮ.

Tam jste prostě doma. Tam dojedeš s tím svým staroušem, co je vlastně už trochu veterán, najdeš si místo vedle těch ostatních a víš, že jsi prostě mezi svýma. Nikdo se na tebe nedívá skrz prsty, že zahulíš celý kemp, protože všichni ví, že takhle to ty auta prostě mají. Nikdo se nepovyšuje, že má něco lepšího, protože když se rozhlídneš tak vidíš, že jsi s těma ostatníma fakt na stejné lodi. Je jenom otázkou času, kdy tě postihne závada, co už všichni měli a nebo máš naopak něco, co ještě neznají ti ostatní. Neřešíš, kdo má jakou ledničku, protože nějakou má každý a zásadní je pouze otázka funguje - nefunguje? No a podobně fungují další věci, jako třeba topení. Když ráno odjíždíš první, nemusíš se bát, že ty ostatní lidi probudíš, protože tady se prostě nepočítá s tím, že nastartuješ v naprosté tichosti a odjedeš jako Tesla, že si toho nikdo nevšimne. Tady se s kraválem při startování prostě počítá!

To samozřejmě nejsou jediné výhody. Kromě toho se tam užije spousta zábavy. Doplňkový program by měl obsahovat tombolu a taky různé soutěže - jako například nejhezčí design, takže pokud ladíte vizuál vašeho hranatého miláčka, je nejvyšší čas to dokopnout. Ať se v září máte čím pochlubit :) A taky tam bude plno podobně postižených lidí, kteří vám budou rozumět, když se budete chtít družit, seznamovat nebo budete chtít nakouknout pod jejich nástavbu, protože koho to neláká se aspoň u některých modelů podívat i na to, co je uvnitř a ne jenom na to, co je zvenku.

Ať už váš srazový zájem bude jakýkoliv, určitě se přidejte, už teď je totiž jasné, že nudit se tam rozhodně nebudete.

Můžete se přidat k události na FB: HRANY 22 a taky se můžete mrknout na KRÁSY MÍSTA, kde bude sraz probíhat, pokud kemp neznáte. A teď už nezbývá, než se těšit, až se tam všichni srazíme. Ale bacha na hrany ;) 

Sekce cestování

  1. image
    Petr Korýš Dunička a kolektiv

    Popisují cesty karavanem se základními tipy pro hezky strávenou dovolenou.

loading...

Zájem o bazarovou položku

×

Máte-li zájem o některou z nabízených bazarových položek, vyplňte prosím poptávkový formulář níže nebo zavolejte na tel. +420 775 55 38 66.