foto článku Když se potkají nadšenci

Když se potkají nadšenci

Když jsem byla malá, hodně jsem četla, což mi zůstalo až do dospělosti. Taky jsem si dost dlouho psala deníčky, což asi dělal skoro každý. To mi tak úplně nezůstalo, hlavně proto, že v dospělosti se ne vždycky osvědčí uchovávat „papírové důkazy“. :D

Potřeba psaní vydržela a v nějakém období mi přišlo jako skvělý nápad začít psát blog. Pro mě to má jednu nespornou výhodu — můžete si tam psát co chcete, kdy chcete a jak chcete. Nikdo vám nemluví do toho, co tam píšete a proč a jakým stylem. Prostě svoboda slova, dalo by se říct s nadsázkou. Píšete zkrátka tehdy kdy chcete a hlavně — píšete pro radost.

Když jsme doma začali „jezdit“, nejdříve na motorkách, pak v našem minicamperu a teď „s Hranou“, zalíbilo se mi i o tomhle čas od času něco napsat. I tohle psaní si dělám tak trochu po svém. A postupem času se k tomu přidávají další a další věci z jiných oblastí, třeba i nějaké technické znalosti (samozřejmě v omezené míře), co se týká psaní jako takového a je to další součást toho, co mi přijde super a baví mě na tom.

A tak když mi muž doma hlásil, že „hele ten Peťa z toho Bohumína hledá někoho, kdo by mu psal na ten jeho web“, nemohla jsem si tu výzvu aspoň nevyslechnout. Jenže — co psát tak, aby to nebylo navlas stejný, než co už dělám na našem blogu (S Hranou na cestách) a aby to ty lidi ještě jako pořád zajímalo, mělo to nějakou původní myšlenku a bylo to přínosem nejenom pro ty, kteří to budou číst, ale i pro toho, kdo ten obsah chce tvořit? Když se ale sejdou dva nadšenci (ne nutně stejného oboru) řešení se vždycky najde.

Peťa je evidentně srdcař zapálený pro „HRANY“ (a možná pro milion dalších věcí) a já tyhle výzvy mám prostě ráda. Mám radost, že jsme se nakonec dohodli. Věřím, že najdeme spoustu dalších podobných nadšenců, kteří nám s tím pomůžou!

A je to hrozně jednoduché... Pokud rádi píšete a sdílíte svoje zážitky z cest, přidejte se. Cokoliv, co budete chtít publikovat přes tuhle cestovatelskou sekci jednoduše pošlete na e-mail: MARTINA@OPRAVUJEMAUTA.CZ. Budete-li mít dotazy k tomu, jak to funguje, neváhejte se zeptat.

Takže: cestování a psaní zdar!

Sekce cestování

  1. image
    Petr Korýš Dunička a kolektiv

    Popisují cesty karavanem se základními tipy pro hezky strávenou dovolenou.

loading...

Zájem o bazarovou položku

×

Máte-li zájem o některou z nabízených bazarových položek, vyplňte prosím poptávkový formulář níže nebo zavolejte na tel. +420 775 55 38 66.